Christmas Greetings from the Canadian Ambassador to Latvia

Kanādas vēstnieks sveic Latviju Ziemassvētkos

Esiet visi sveicināti, mani sauc Kevins Reks un es esmu Kanādas vēstnieks Latvijā. Un šis ir Rīgas starptautiskā sieviešu kluba Ziemassvētku sveiciens. Vai jūs zinājāt, ka Ziemassvētku vecītis nāk no Kanādas!!

Un man ir četri neapstīdami fakti, lai to pierādītu. Pirmais fakts: Kanāda ir oficiāli veikusi pieteikumu uz Ziemeļpolu. Fakts nr.2, 2008 gadā Ziemassvētku vecītim tika piešķirta Kanādas pilsonība, bet 2013. gadā viņš pat saņēma Kanādas pasi. Nr.3 Tālāko apdzīvoto vietu Kanādas ziemeļos sauc ALERTA. Tā ir vistuvākā iespējamā uzturēšanās vieta, kur kaimiņos Ziemassvētku vecītis darbojas savā darbnīcā.

Visbeidzot, ja jūs vēlaties nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, tad pasta adrese ir Kanādas adrese : Ziemassvētku vecītim, Ziemeļpols, Kanāda, Pasta numurs -808080000. Visiem Priecīgus Ziemassvētkus!

Did you know that Santa Clause is Canadian? Kevin Rex, the Canadian Ambassador to Latvia has four facts to prove it…

Enjoy the Christmas Greeting. 

And don’t forget the IWCR Online Auction starts on Dec 6th. 

Bid on a Pancake Breakfast for 2 with the Canadian Ambassador. The meal will include homemade pancakes and waffles featuring real Canadian maple syrup! 

Enjoy a basket full of treats from Canada. The Embassy of Canada staff have donated their favourite, uniquely Canadian treats that are hard to find outside of Canada.

Vai jūs zinājāt, ka Ziemassvētku vecītis ir kanādietis? Kanādas vēstniekam Latvijā Kevinam Reksam (Kevin Rex) ir četri ticami fakti, lai to pierādītu…

Lai jūs iepriecina Ziemassvētku svieciens!

Bet neaizmirstiet, IWCR virtuālā izsole sāksies jau 6. decembrī.

Soliet vairāk un iegūstiet iespēju piedalīties  pankūku brokastīs kopā ar Kanādas vēstnieku Latvijā. Maltītē būs pašceptas pankūkas un vafeles ar īstu Kanādas kļavu sīrupu.

Jūs noteikti iepriecinās gardumu grozs, pilns ar unikālām lietām, kuras grūti būtu atrast atrodoties ārpus Kanādas. To mums sagatavoja Kanādas vēstniecības darbinieki.

The video was provided to us by the Embassy of Canada. Thank you Kevin Rex, the Ambassador of Canada

Šo video mums piedāvāja Kanādas vēstniecība Latvijā. Paldies Kanādas vēstniekam Kevinam Reksam (Kevin Rex)

Donate to our Advent Calendar for charities in Latvia.

All proceeds will go into the funds for charity projects in 2021.

Ziedojiet labdarībai Latvijā un atveriet mūsu Adventes kalendāru!

Visi saziedotie līdzekļi tiks izlietoti 2021. gada labdarības projektiem Latvijā.


Open a door every day from Dec 1st until 24th

Katru dienu – no 1. decembra līdz 24. decembrim, atveriet vienas durtiņas!

Get the IWCR Advent Calendar at a donation of EUR 5. 

Ziedojiet, sākot no 5 EUR, lai iegūtu Adventes kalendāru!

The calendar takes you in a daily fun-filled journey which will certainly get you in the Christmas spirit! Each day takes you to a cultural experience around the world – recipes for traditional foods, master piece of music, a virtual travel tour, discounts to local experiences, or entrance tickets for local businesses. 

Countdown to Christmas by unboxing an intercultural surprise every single day with the IWCR International Advent Calendar.

Adventes kalendārs ievedīs jūs pārsteigumu pilnā ceļojumā, katru dienu radot burvīgu Ziemassvētku noskaņu! Katru dienu, no jauna atverot vienas durtiņas, jums būs iepēja – caur garšu, mūziku vai virtuālu ceļojumu, nokļūt dažādās pasaules vietās. Būs iespēja iegūt atlaides dažādos Latvijas uzņēmumos, kā arī ieejas biļetes dažādiem pasākumiem.

Gaidīsim Ziemassvētkus kopā! Ik dienu atverot jaunas Adventes kalendāra durtiņas, ļausimies elpu aizraujošiem pasaules kultūru pārsteigumiem, kurus mums ir sagatavojis Rīgas starptautiskais sieviešu klubs.